wtorek, 8 sierpnia 2017

Wieloświat!

Jakie to wszystko jest piękne!
Zgodnie z kwantową teorią wieloświatów ja, czyli Krzysiek Leśny Mikunda, realizuję w każdej chwili, wszystkie wynikające z rachunku prawdopodobieństwa scenariusze możliwe dla mojego życia. Galaktyk są miliardy, w każdej miliardy gwiazd i planet, do tego okazuje się, że wszechświatów też są miliardy! Zatem na tych pierdyliardach planet, pierdyliard Mikundów spełnia swoje rozmaite możliwe scenariusze. Jeżeli większość z nich, tych Mikundów jest w tej chwili w lesie, to jestem całkowicie za. Jeżeli jakaś część z nich pisze lepsze teksty i robi lepsze zdjęcia, to już jest mi całkiem dobrze na duszy. Ponieważ od ponad pięćdziesięciu lat z mojego ciała uwalniane są rozmaite cząstki i subcząstki, (spokojna głowa, z Waszych ciał też! :) ) które opuszczają mnie w postaci uwolnionej energii, jakaś część mnie pałęta się po kosmosie i dzięki temu fragmenty mnie są bliżej tych pozostałych Mikundów ... o matko ale odjeżdżam !!! :))))
Trochę się wygłupiam, ale żartując piszę jak jest, a przynajmniej jak wynika z obliczeń.
Bardzo się cieszę też, że są Mikundziaki, którym wszystko wychodzi, żyją bez stresu, mają hajsu w cholerę i jeżdżą młodszym modelem Jeepa. Fajnie jest wiedzieć, że tak jest. Resztę kosmicznych gamoni, którym jest gorzej niż mi, wypieram, ba, mam ich w nosie, w ogóle się z nimi nie identyfikuję ;) Gdzieś ta czapla pozuje Mikundzie dłużej, gdzieś w ogóle wystartowała w jego stronę! Ale ja, zwykły ziemski Mikunda, cieszę się cholernie, że ją w ogóle spotkałem i że dała się sfotografować, tak jak widać na obrazku :)


 Nie wiem w ilu jeszcze wszechświatach ten błotniak dał się schwytać w dziurze z liści w kształcie serca, ale być może to mi przytrafił się jeden z ciekawszych scenariuszy na tę sytuację :)


 Mam nadzieję, że gdzie indziej ma pióra w nieco lepszym stanie :)))


Poniżej kilka ziemskich kadrów do których nie zgłaszam pretensji :)
 
 Każda z miliardów miliardów innych planet, która ma wodę, jest szczęśliwa!


 Kręgi w zbożu ... jaki kraj, takie kręgi :))))


A poniżej moja przydomowa codzienność. Młode kopciuszki, które od samego ranka skrzeczą i strzykają w jedyny sobie właściwy sposób :)
Są wszędzie, są radosne, ciekawskie i mój najbliższy mi świat, byłby bez nich znacznie gorszy. :)


16 komentarzy:

 1. Dobrze, że to ten świat, w którym ten Mikunda jest i pisze, inaczej co ja bym czytała? Błotniak świetny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłam Ci serdeczności i mam nadzieję, że większość mnie w innych światach też właśnie teraz to robi :)

   Usuń
 2. Błotniak w leśnym sercu i młodziutkie kopciuszki, urocze! Kropelki wody na trawie i sikorka uboga też cudne. Wystarczy mi mój świat i ludzie kochający NATURĘ. Resztę mam daleko w tyle

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę filozofii jest, ale na wesoło. :) Tak musi być, bo inaczej byłoby nudno ;) Cieszę się, że Mikunda z mojej galaktyki pisze dobre teksty i robi super zdjęcia. Inaczej musiałbym szukać kogoś innego o takich cechach ;)
  No, przyznam, że ten błotniak w tym zielonym sercu z liści wyszedł fenomenalnie. Błotniak był we właściwym miejscu, a pan zrobił zdjęcie o właściwej porze. ;) Ptasia drobnica też ładnie pozowała. Kopciuszki (zresztą nie tylko one) są także moją ''przydomową codziennością''. Wyprowadzają u mnie lęgi co roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) póki co nie szukaj, jeszcze trochę popiszę :) z tym błotniakiem to niewiarygodny fart :)

   Usuń
 4. A tak zwyczajnie to co Peota miał na myśli ? :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja nie wiem, myślisz, że jego w ogóle można zrozumieć? ;) :)

   Usuń
 5. To prawda, wszystko jest piękne, wszystkie zdjęcia i każde z osobna :). Błotniak w sercu z liści jest fenomenalny! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. serdeczności wysyłam do Ciebie za dobre słowo :)

   Usuń
  2. Och ten błotniak. I już widzę te pierdyliardy błotniaków w wieloświatach. Tylko nie powiem temu ministrowi na S bo uzna że w tym świecie można je wszystkie wystrzelać bo zostaną w innych

   Usuń
  3. Gdzie Ty mi się tu kitrasz po zakamarkach? Sprawdzasz moją czujność? :)))) Racja, ten potemak mógłby dojść do takiego wniosku :)))

   Usuń
  4. Sprawdzam oczywiście, że sprawdzam. Na razie dajesz radę:)))

   Usuń
 6. Ten błotniak w sercu jest fantastyczny - mega zdjęcie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiesz jak jest - więcej szczęścia niż rozumu :)

   Usuń