wtorek, 23 grudnia 2014

święta ...

Moi drodzy, święta to wyjątkowy czas dla mnie ... w lesie nie ma ludzi! :)))
Żartuję!
Oczywiście, nadchodzące dni, w każdy możliwy sposób spędzę w lesie, ale co święta, to święta!
Życzę Wam wszystkiego co sobie wymarzycie, nawet gdyby to miał okazać się bardzo drogi obiektyw ... albo coś ... ;)
Przede jednak wszystkim, życzę Wam zdrowia!
Doceniam je bardzo, bo pozwala na realizację pasji, przemierzanie kilometrów po puszczańskich bezdrożach i obserwację najbardziej niesamowitego zjawiska na świecie - przyrody!
Każdemu życzę pasji, nieważne, może to być nawet zbieranie etykiet od majonezów, byleby coś wyrywało nas z domu, niepokoiło i nie pozwalało o sobie zapomnieć. Bylebyśmy na drodze rozwijającej się pasji spotykali kolejnych i kolejnych ciekawych ludzi, żebyśmy mieli o czym opowiadać, a nie utyskiwać na trudne czasy, polityków czy cokolwiek.
Życzę samorealizacji, spełnienia i miłości. Każdej miłości! I tej do partenra/partnerki, a co tam, nawet gdy jest tej samej płci - trudno, nikt nie jest doskonały :)
Ale też i tej miłości, która zbliża nas do ludzi, pozwala wybaczać, tolerować i rozumieć drugiego człowieka. No i nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o miłości fundamentalnej, o miłości do przyrody!

Żeby nie było, że nie dopełniłem formalności - lis sfotografowany na początku mijającego roku - okolice Kaborna. Elementy graficzne narysowałem w Gimpie.:)15 komentarzy:

 1. Och Leśny Ludzie, jaka to przyjemność zaglądanie do Twojego bloga. I tak sobie myślę, że dzień we którym zajrzałam pod Twój adres był dniem prezentu wielkiego i do tej pory zdania nie zmieniła. Życzę więc świątecznie Tobie i sobie oraz wszystkim odwiedzającym wielu nowych interesujących, zabawnych i prześlicznych postów, a Tobie specjalnego zdrowia zastrzyku byś swą misję uszczęśliwiania odwiedzających mógł pełnić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beatko, jaka to przyjemność mieć takich lojalnych czytelników, którzy tak fantastycznie komentują moje wysiłki :) Dzień, w któym zajrzałaś na ten adres okazał się prezentem dla Ciebie, ale i dla mnie! Serdecznie Ci dziękuję za to zaglądanie!

   Usuń
 2. Jakie piękne życzenia! Pozostaje tylko pięknie podziękować i życzyć, by się spełniły! :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne życzenia - pasja i aspiracje są bardzo ważne aby człowiek się spełniał, akceptował i czuł szczęśliwy przede wszystkim sam ze sobą. Od zawsze powtarzam że najważniejszym aspektem życiowym jest zdrowie - jeśli ono jest - reszta przyjdzie sama. Tego Nam wszystkim życzę - abyśmy byli szczęśliwi, spełniali swoje marzenia i wyznaczony cel w życiu. Widzę że mamy podobny pogląd na temat szczęścia - moja pierwszą miłością również jest przyroda. Twoje życzenia zostały napisane tak jakbym ja sama to ujęła - więc nie będę się już powtarzać i życzę Wesołych Świąt ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yvaine, życzę Ci jak najszczerzej zdrowia i poczucia wolności, a to wszystko w otulinie miłości, która jest uczuciem świętym, wyjątkowym i pięknym. :)

   Usuń
 4. Wesołych Bracie i oby jak najwięcej takich spotkań!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Krzysiu za piękne życzenia, za emocje zwiazane z czytaniem Twoich opowieści, za pogawędki i ciepłe komentarze. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie napisane! Chciałabym mieć zdolności wyrażania myśli nie tylko poprzez obrazy, ale też przez słowa, tak jak Ty to czynisz. Wszystkiego dobrego, kadrów udanych i jeleni mnóstwo, które będą miały parcie na szkło. Zdrowia, bo to najważniejsze. Dzielenia się pasją z innymi przez kolejny rok na blogu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o Husky - serdecznie dziękuję - wzajemnie :)

   Usuń
 7. Wesołych Świąt i wielu udanych "łowów" w Nowum Roku:)

  OdpowiedzUsuń