sobota, 28 lutego 2015

post jednego zdjęcia nr 6

Ojej, dzisiejszy dzień był niesamowity, odkryłem las nieużywany! Nie ma gospodarki, nie ma polowań, dzicz pełna!!! Jelenie i dziki potykają się o siebie nie mieszcząc się na tym areale. Coś niewiarygodnego. Uffff.... ale miejscówa. Od lat nikt nie prowadził tam prac pielęgnacyjnych lasu. Co spadło leży. Pełno jeżyn i chabazi, chodzi się ciężko. Tzn. ciężko jest chodzić cicho. To typowe miejsce na zimę, bo latem gąszcz wszelaki zarośnie każdy centymetr sześcienny przestrzeni. Ale dzisiejszy post nie jest o tym. O tem potem jak mawiał wieszcz estradowy. Dziś post jednego zdjęcia!
Chcę, a przynajmiej wydaje mi się, że ma to sens, pokazać, że nie ma znaczenia jak bardzo popularne stworzenie się foci, gdy uda się je sfocić ciekawie. Tzn. moja opinia na temat tego zdjęcia nie ma znaczenia i sensu, ja tylko pragnę, żeby Wasza okazała się podobna ;) Nawet nie pytajcie jak to się robi, żeby złapać takie maleństwo w takiej plątaninie gałęzi. Kosztowało mnie to miesiąc skrupulatnych przygotowań, budownia specjalnej konstrukcji, układania gałęzi, by tworzyły interesujące tła. Mam nadzieję, że to miało sens i mam nadzieję, że przylecą też inne gatunki. W tym roku się spóźniłem, ale zobaczymy, może coś się jeszcze wydarzy :)


12 komentarzy:

 1. Magiczne zdjęcie <3 boskooo :P
  Zapraszam do mnie http://hopeinmusichim.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje szczere wyrazy uznania! Świetne :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze nisko się kłaniam osnuty wdzięcznością bezkresną :)

   Usuń
 3. Ile by Cię to pracy nie kosztowało, warto było. Zazdraszczam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawda, tak myślę, dzięki Ci maruńska kobieto ;)

   Usuń
 4. Idealnie zarówno kolorystycznie jak i kompozycyjnie :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. Elegancka fotografia!! A co do konstrukcji, to takie można już kupić w telezakupach Mango, więc trud zbyteczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak coś właśnie czułem, że z każdą godziną pracy robię z siebie coraz większego idiotę ;)

   Usuń
 6. Te piekielne ptasiory mają ogromną przewagę nad resztą żywiny. Cudnie latają i złapanie tego cudu w kadrze zawsze zachwyt budzi. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. serdeczności i dziękuję za dziękuję;)

   Usuń